מופעים

נר של נס

מסע של סיפורים לארצות רחוקות , שם נמצא יהודים שהיה להם כל כך חשוב הדלקת נרות חנוכה. תיאטרון סיפורי שמגלה איך מסירות נפש מביאה אל נס.

קרבות המכבים

סרט וגם הצגה על הקרבות של יהודה המכבי נגד היוונים, ממחיש את רגשותיהם של המכבים וגם של היוונים. מצחיק מרתק ומעשיר את הידע על נס הניצחון. הילדים משתתפים פעילים בתוך הסיפורים.

סיפורים ירושלים הקדומה

ירושלים הקדומה!

סיפורי ירושלים
מדוד המלך עד
בית המקדש השני
קמים לתחיה

בעין טובה

על ראייה טובה ושמחה, על מלך וליצן שרואים איך הרע הופך לטוב
  יוצאים מתוך שמחה ומבט חיובי

"שלום! ההצגה היתה מענינת ומגוונת! הילדים מאוד נהנו גם מהמתח וגם מהצחוק!בכשרונך הרב הצלחת להכניס לקרבות הומור ומתח! גם המפה היתה מצוינת!"

"הצגה מקסימה! ממש חוויה מיוחדת…"

"החכמתי כל כך על מלחמות יהודה המכבי, והשיתוף של הילדים היה נהדר! הם כל כך נהנו!"

"זכינו להצגה כל כך משמעותית!"

"בכשרון רב מצליח אמתי להעביר לילדים את ההסטוריה של ירושלים בחן ובהומור רב. הילדים וגם המבוגרים יושבים מרותקים, צמאים לדעת ולשמוע עוד ועוד…"

"ביום ירושלים זכיתי להשתתף בהצגה על תולדות ירושלים, הייתי מוקסמת מהדרך המדהימה בה סיפרת את סיפורה של ירושלים! היה בה הרבה מידע, שילוב מדרשים, דמויות עם תחפושות מתחלפות, וילדים מהקהל עלו והפכו לשחקנים. הילדים היו מרותקים!"

"אמתי הצליח בכשרון רב למשוך ולרתק את כל הקהל. הוא הכניס אותנו אל תוך הסיפורים והדמויות, והצליח להעביר לילדים את המסר של הסתכלות בעין טובה על כל דבר בחיים."
"הילדים ישבו מרותקים, סיפורים מקוריים ואיכותיים, ספוגים באמונה ובתום ילדות. היה הרבה חוש הומור, וגם שיתוף הקהל. ממליץ בחום!"
"הצגה ערכית שבה הוא מלהטט בין דמויות רבות ולוקח את הילדים אל מסע על כנפי הדמיון. מרשים במיוחד איך הוא ריתק טווח גילאים מאוד רחב! גם את האימהות!"
"תקשיבו, היה מהמם! מופע ערכי, מצחיק, מעניין, והילדים שלי ישבו מרותקים!גם התינוקת שלי ישבה בשקט מרותקת…"